
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo/C5/Peugeot Partner/308/508 18-
3 739 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2668.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo/C5/Peugeot Partner/308/508 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 460 165, 05P2328, 13.0470-2668.2, 16 478 802 80, 16 478 802 80, 16 478 802 80, 16 478 802 80, 16 478 802 80, 182438, 192658, 1988.00, 21988.00, 22-1351-0, 26588.180.2, 2658801, 822-1351-0, 8DB 355 044-291, 8DB 355 044-291, B1.G120-1962.2, BPD2416 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148.1 мм |
| Висота | 66.9 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66,9 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A1014/0879 |
| Товщина (мм) | 18,5 |
| Ширина [мм] | 148,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 739 ₴




