
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (F20/F21)/ 2 (F22/F23)/ 3 (F30/F31/F34)/4 (F32/F36) 11- (Bosch) ATE Ceramic
4 062 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-3859.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (F20/F21)/ 2 (F22/F23)/ 3 (F30/F31/F34)/4 (F32/F36) 11- (Bosch) ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-3859.2, 1476.00, 1501221555, 16863, 182049, 21476.00, 221555, 25307.175.1, 2530701, 302142, 34 20 6 799 809, 34 20 6 873 094, 34 21 6 850 569, 34 21 6 873 093, 34 21 8 855 013, 573401B, 573401J, 601311, 604173, 8826-D1613, 8DB 355 019-971 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 17.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 45,3 |
| Висота 2 [мм] | 46,7 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Дозволено для потужності ТЗ [кВт] | 225 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0258/0066 |
| Товщина (мм) | 17,7 |
| Ширина 1 [мм] | 123,0 |
| Ширина 2 [мм] | 123,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0007.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 062 ₴




