
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 06- (Brembo)
3 876 ₴
- В наявності
- Код: 24524.195.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 06- (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1413.00, 181984, 24524.995.1, 2452401, 3411 4 073 048, 3411 4 073 048, 3411 6 789 079, 3411 6 789 079, 3411 6 793 643, 3411 6 793 643, 3411 6 794 880, 3411 6 794 880, 3411 6 798 857, 3411 6 799 964, 3411 6 799 964, 3411 6 858 540, 3411 6 883 892 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 114 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 114 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 876 ₴



