
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-
5 025 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7239.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 307, 13.0470-7239.2, 16730, 24172 197 0 5, 2417201, 34 11 6 778 048, 573317B, 573317J, 601128, 8490-D1381, 8DB 355 012-661, 8DB 355 012-661, B1.G102-0831.2, D1381, FDB4079, FSL4079, G1020831, GDB1728, GDB1728DTE, LP2091, MDB2835, P 06 058 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 193 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 79 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 193 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 79,0 |
| Висота 2 [мм] | 79,0 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0612/0537 |
| Товщина 1 [мм] | 19,0 |
| Товщина 2 [мм] | 20,0 |
| Ширина 1 [мм] | 193,0 |
| Ширина 2 [мм] | 193,0 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0291.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 025 ₴



