
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81/G28)/4 (G22/G23/G82/G83/G26) 18-/i4 (G26) 21- ATE Ceramic
5 737 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-5523.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81/G28)/4 (G22/G23/G82/G83/G26) 18-/i4 (G26) 21- ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 04466-WAA03, 05P2160, 13.0460-5523.2, 173779, 2147401, 34 20 6 888 835, J3612052, LP3604, MDB3389, P 06 116, 025 214 7417/PD, 13.0460-5523.2, 22-1266-0, 182386 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65.9 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 73,2 |
| Висота 2 [мм] | 65,9 |
| Дозволено для потужності ТЗ [кВт] | 225 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0258/0661 |
| Товщина (мм) | 17,0 |
| Ширина [мм] | 110,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0810.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 737 ₴




