
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 10-17 ATE Ceramic
6 075 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-7275.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 10-17 ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 494 549, 05P1619, 0857.20, 13.0460-7275.2, 1501221547, 16865, 181998, 22-0918-0, 221547, 2468881, 2857.20, 302273, 34 11 2 449 266, 34 11 6 775 314, 34 11 6 850 885, 34 11 8 847 063, 573305B, 573305J, 573305JC, 601382, 822-918-0, 8DB 355 015-261 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 154.1 мм |
| Висота | 68.4 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Дозволено для потужності ТЗ [кВт] | 225 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0258/0270 |
| Товщина 2 [мм] | 20,2 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Ширина [мм] | 154,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0298.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴




