Сайлентблок балки (задньої/ззаду) Ford Mondeo 00-07
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 00226675, 014 710 0011, 046629B, 06.SB.527, 081032, 1 404 977, 101642, 110015010, 1216106, 1556173/S, 16-BS-0214, 19386, 19931AP, 1S715K818AC, 20262, 2101-012, 211557EGT, 2600102, 271169, 302 328, 35062, 35084, 36659, 411618, 434 016, 49398342 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 209 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46,5 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴


