Сайлентблок балки (задня) MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-Electric 04-12
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 169 351 04 42, 169 353 00 43, 30714 01, 33 10 7693, 34893, 413093, 504077, 536699, 71056MR, 800489, 849330, 88-630-A, A169 351 04 42, A169 353 00 43, A823217, GSP-536699, ME-SB-15310 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 41 мм |
| Место установки | Передний |
| Длина | 39 мм |
| Диаметр внутренний | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 17 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 99,2 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Информация для заказа
- Цена: 4 076 ₴




