Ролик ГРМ VW T4 1.9D (натяжний) (67х25х8)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 002-30-04934, 00556, 028 109 243 E, 028 109 243 E, 028 109 243 E, 028 109 243 F, 028 109 243 F, 028 109 243 F, 028109243F-FE, 03.356, 03-40186-SX, 03-622, 04.5015, 04.5212, 04.5213, 06KD127, 07.12.033, 07-107, 07-107-C, 07-123, 07-123-C, 07-139 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 37 мм |
| Внутренний диаметр | 42 мм |
| Внешний диаметр | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 67 |
| Ширина [мм] | 25 |
Информация для заказа
- Цена: 1 538 ₴



