
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E34)/8 (E31) 90-99/Maserati Quattroporte 94-01/Wiesmann MF3 03-
953 ₴
- В наявності
- Код: 181548
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E34)/8 (E31) 90-99/Maserati Quattroporte 94-01/Wiesmann MF3 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 185, 025 214 8717, 0265 00, 0265.00, 0381 00, 0381.00, 1050442, 1050445, 1051265, 116028, 1501221515, 151-1200, 151-1652, 181548, 20 11 6028, 21282, 2128201, 21283, 22-0560-0, 221507, 221515, 2265.00, 2381.00, 2381.00, 240089, 240101, 240211 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123.3 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 59,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01110/827 |
| Технічний інформаційний номер | 181548 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 123,3 |
| Якість | 944 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 953 ₴




