
Колодки гальмівні (задні) VW Caddy III 04-/Peugeot 308 07-/Citroen C4 04-
933 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 621
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) VW Caddy III 04-/Peugeot 308 07-/Citroen C4 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 399, 026303, 05P1788, 05P294, 05P634, 05P634K, 1001096, 10030811, 10030811, 10030811, 1027640, 1027650, 1029782, 10807527, 10807527, 1115107, 1133448, 116018, 1205557, 13 0460 2623 2, 13 0460 2740 2, 13 0460 2753 2, 13 0460 2775 2 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 20960 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴
