
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 05-
1 071 ₴
- В наявності
- Код: KBP-3050
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0252251817, 05P2195, 116261, 141204, 141204, 141232, 141232, 2141204, 2141232, 2251801, 35183, 50-0K-K31, 50K31, 58101F2A00, 58101F3A00, 6122038, 8DB355039-041, 8DB355039-041, ADG042137, BP-3059, BP-3059, BPA141202, BPD2317, CBP32343, GDB2203, I043-26 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴









