
Колодки гальмівні (задні) Fiat Ducato/Peugeot Boxer 02-
1 045 ₴
- В наявності
- Код: 025 239 2120
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Fiat Ducato/Peugeot Boxer 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 704, 0 986 494 049, 025 239 2120/PD, 05P885, 0961.00, 116047, 12029, 13.0460-4980.2, 141524, 141524-066, 1501221949, 16 114 577 80, 16 114 577 80, 16 114 577 80, 16 172 817 80, 22-0532-0, 221949, 23921.200.1, 2392101, 301570, 37333, 4252.46 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 109.5 мм |
| Висота | 49.8 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49,8 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 20,1 |
| Ширина [мм] | 109,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴


