
Колодки гальмівні (задні) Subaru Impreza/Outback 08-/Legacy 09-14/Forester 13-
1 052 ₴
- В наявності
- Код: 182088
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Subaru Impreza/Outback 08-/Legacy 09-14/Forester 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 865, 0 986 494 866, 0 986 495 135, 000 274B-SX, 025 242 7114/W, 025 248 5416/PD, 1051002, 1051003, 1051298, 116338, 12-1408, 1228.01, 13.0460-5696.2, 13.0460-5798.2, 13046134422N-SET-MS, 13046134422N-SET-MSP, 182088, 19-3003, 21228.01 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110.5 мм |
| Висота | 39.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 39,7 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/2756 |
| Технічний інформаційний номер | 182088 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 110,5 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 052 ₴




