
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla/Auris 06-14/IQ/Urban Cruiser 09-15/Prius 12-/Yaris 05-
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 255
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla/Auris 06-14/IQ/Urban Cruiser 09-15/Prius 12-/Yaris 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 286, 04466 02210, 04466 02310, 04466 02330, 04466 12130, 04466 12140, 04466 12150, 04466 12150, 04466 21020, 04466 47020, 04466 47030, 04466 47060, 04466 47061, 04466 47080, 04466 47100, 04466 47101, 04466 47110, 04466 52120, 04466 52121 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина | 98.6 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42,4 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 25016 |
| Товщина (мм) | 14,3 |
| Ширина [мм] | 98,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 312 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴








