
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Spark/Matiz 10-
1 082 ₴
- В наявності
- Код: 182023
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Spark/Matiz 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 684, 0 986 495 349, 000 397B-SX, 025 252 6817/W, 05P1629, 102147, 102147, 1051048, 116278, 1170446, 12-1513, 12669, 13.0460-5642.2, 13046146062N-SET-MS, 1472 02, 1472.02, 1501225015, 151-0023, 1623056380, 182023, 19-2168, 21472.02, 21472.02 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 133.1 мм |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 48,9 |
| Гальмівна система | ERA |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/3168 |
| Технічний інформаційний номер | 182023 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 133,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴



