
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-/Megane IV 15-/Zoe 12-
1 051 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 592
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-/Megane IV 15-/Zoe 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 795, 05P867, 05P867K, 13 0460 2709 2, 13 0460 5801 2, 13 0470 2709 2, 13 0470 5801 2, 16523, 181534700, 2397301, 2987 00, 301641, 41 06 018 17R, 41 06 018 17R, 41 06 084 81R, 41 06 084 81R, 41060 AX625, 573125J, 598641, 598847, 601641, 602709 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 116.5 мм |
| Висота | 52.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,7 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23973 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 116,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴




