Сайлентблок балки (задньої/ззовні) BMW 5 (E39) 95-03
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 00089100, 001-10-29424, 05839, 0802553-M-00/80SHA, 0802553-M-00/90SHA, 0802553-M-00/CS, 10683, 10683, 10683, 10683, 13832 01, 1450300100, 181322EGT, 20 92 6473, 200961, 2307-0903, 27029, 280357, 300 333 1104, 33 31 1 091 422, 35217, 411454, 4232783 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 62 мм |
| Диаметр внутренний | 34 мм |
| Диаметр внешний | 66 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 82 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Информация для заказа
- Цена: 1 071 ₴




