
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord VI 98-03
1 089 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 663
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord VI 98-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 633, 0 986 TB2 340, 05P1036, 05P430, 05P940, 13 0460 5825 2, 1501222630, 16389, 181286, 181286701, 181581, 2309401, 2309417005, 2309501, 2694 02, 301436, 302469, 41060 4U125, 41060 4U125, 41060 4U126, 41060 4U126, 41060 4U127, 41060 AV125 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 131.9 мм |
| Висота | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,5 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23094 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 131,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴




