
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord VIII/IX 07-
1 130 ₴
- В наявності
- Код: KBP-2050
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord VIII/IX 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0252476616, 05P1607, 0986494382, 139002, 139002, 16792, 2139002, 2476601, 37721, 45022TL0G50, 45022TL0G51, 45022TL0G51, 45022TL3Q50, 50-04-409, 50409, 601351, 6134779, 811040065, 8DB355013-881, 8DB355013-881, ADH24282, ADH24287, BP1687, BP-2060, BPD2194 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 61 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴



