
Колодки гальмівні (задні) Kia Soul/Ceed/Hyundai i30 10-
1 140 ₴
- В наявності
- Код: ADG042160
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Kia Soul/Ceed/Hyundai i30 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 48413371D0, 58302-2VA50, 58302-A6A20, 58302-A6A20, 58302-A6A30, 58302-A6A31, 58302-A8A65, 58302-B2A00, 58302-B2A10, 58302-E4A00, 58302-E4A10, 58302-E4A60, 58302-J9A30, S58302A6A20, ADG042100, 2533707, 182036-203, 22-0886-0, 2265501, LP2295, KBP-3062 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Ширина [мм] | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴









