
Колодки гальмівні (задні) MB Vito (W639) 03- (Bendix-Bosch) (з аксесуарами)
1 209 ₴
- В наявності
- Код: 24008.185.3
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Vito (W639) 03- (Bendix-Bosch) (з аксесуарами)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 000 421 6210, 000 421 6210, 001 421 1010, 001 421 1010, 003 420 8120, 006 420 4420, 006 420 4420, 02.35.161, 086.326-00A, 1110.02, 13.0460-3821.2, 16535, 181676, 24008 00 703 00, 24008.185.1, 2400801, 37450, 573222B, 573222J, 592.0W, 598765, 603821 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Гальмівна система | BENDIX-BOSCH |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴






