
Колодки гальмівні (передні) Opel Corsa E 14-/Chevrolet Orlando 18-
1 184 ₴
- В наявності
- Код: 182221
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Corsa E 14-/Chevrolet Orlando 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 823, 025 221 2318, 05P1958K, 1051281, 1059.0, 1059.0, 1170878, 12-1636, 12698, 13.0460-7308.2, 13046120912N-SET-MS, 13046120912N-SET-MSP, 1501223652, 1580 02, 1580.02, 16 05 281, 1639383080, 1686279780, 16942, 182221, 19-3650, 20181, 208 732 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 61.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 68,1 |
| Висота [мм] | 61,9 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4370 |
| Технічний інформаційний номер | 182221 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 155,2 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184 ₴




