
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F40)/2 (F44)/X2 (F39) 18-/Mini Cooper 13-
1 205 ₴
- В наявності
- Код: 22-1015-4
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F40)/2 (F44)/X2 (F39) 18-/Mini Cooper 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 05P2193, 1039.4, 1039.4, 13.0460-4702.2, 180956, 182093-208, 34 10 6 889 266, 34 10 6 889 266, 3410 6 889 266, 35292, 363916061252, 5SP2193, 822-1015-4, BP-12928, BPA1491.20, D1875, LP3597, P 06 110, PF1252, RA.1082.4, RB2093-208, 25028.160.1, 22-1015-3 |
| Стан | Новий |
| Висота внутрішньої накладки | 91.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Ширина внутрішньої накладки | 114.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 91,2 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Товщина 1 [мм] | 15,5 |
| Ширина 1 [мм] | 114,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴




