
Колодки гальмівні (задні) Jeep Compass 1.4 MultiAir 17- (TRW)
1 279 ₴
- В наявності
- Код: 182345
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Jeep Compass 1.4 MultiAir 17- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 963, 00K68353597AA, 00K68353597AB, 00K68353597AB, 025 228 4418, 05P2183, 05P2183K, 1018.1, 1018.1, 1170955, 1170955, 13.0460-5514.2, 155250163, 1681166280, 1796 02, 182345, 184237, 20262, 21796.02, 21796.02, 22-1002-1, 22844 175 1 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115.7 мм |
| Висота | 47.5 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 47,5 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5067 |
| Технічний інформаційний номер | 182345 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 115,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴




