
Колодки гальмівні (передні) Citroen C5 01- (+датчики)
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 181419-701
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C5 01- (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 582, 025 232 7717/W, 05P793, 0828 04, 0828.04, 1050032, 1054 F, 1170419, 13.0460-3997.2, 13046039972N-SET-MS, 13046039972N-SET-MSP, 1501221944, 151-1282, 16 114 564 80, 16 172 571 80, 1636411580, 16417, 1686275480, 181419-701, 19-0871 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148.8 мм |
| Висота | 60.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 60,6 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/592 |
| Технічний інформаційний номер | 181419-701 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 148,8 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴




