
Колодки гальмівні (передні) BMW i3 (I01) 13-
1 279 ₴
- В наявності
- Код: 181662-200
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW i3 (I01) 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 813, 025 239 1514/PD, 05P2080, 08.35.260, 1050218, 1131 30, 1131.30, 116235, 1170926, 1170926, 12-1565, 13.0460-2639.2, 13.0470-2639.2, 13046120382N-SET-MS, 1681162880, 181662-200, 20 11 6235, 21131.30, 21131.30, 22-0664-0, 22-0664-2, 221571 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.3 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Товщина | 13.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 65 |
| Висота [мм] | 53,3 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/3849 |
| Технічний інформаційний номер | 181662-200 |
| Товщина (мм) | 13,7 |
| Ширина [мм] | 131,3 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴




