
Колодки гальмівні (передні) Nissan Partfinder/NP300 Navara 05-
1 237 ₴
- В наявності
- Код: ADN142172
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Partfinder/NP300 Navara 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 41060-EA025, 41060-EB326, 41060-ZP00A, 41060-ZP025, 55210-50Z00, AY040-NS130, D1060-1VA8E, D1060-3LM0A, D1060-EB71A, D1060-ZP00A, D1060-ZP00C, D1M60-CY70B, DA060-EB326, 182003-200, 025 242 2716/W, 22-0743-0, 2422704, KBP-6574, ADN142130, 2422701, LP2011 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 237 ₴




