
Колодки гальмівні (задні) Citroen Berlingo/Opel Combo E/Peugeot Partner 18-/Toyota Proace 19-
1 255 ₴
- В наявності
- Код: 182347
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen Berlingo/Opel Combo E/Peugeot Partner 18-/Toyota Proace 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 143, 025 207 6417/PD, 05P2162, 05P2162K, 1170943, 1170943, 12-1777, 1245.0, 1245.0, 13.0460-2635.2, 16 352 549 80, 16 352 549 80, 1647887380, 1647887380, 1647887380, 1647887380, 1688139780, 171002, 182347, 1837 00, 20279, 20764, 20764 173 1 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 92.1 мм |
| Висота | 47.1 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 47,1 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5317 |
| Технічний інформаційний номер | 182347 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина [мм] | 92,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴


