
Колодки гальмівні (задні) Honda HR-V/Accord 12-
1 269 ₴
- В наявності
- Код: 182312
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Honda HR-V/Accord 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 259 4717, 05P1942, 1051285, 1084.0, 1084.0, 116406, 12-1696, 13.0460-5507.2, 182312, 20252, 21576.02, 21576.02, 22-1084-0, 25947 160 1 5, 25947 170 1 5, 25947.170.2, 2594701, 2594703, 27HO036, 33 10 6345, 35251, 402B1465, 43022-T2J-H00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.6 мм |
| Висота | 45.3 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 45,3 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4133 |
| Технічний інформаційний номер | 182312 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 116,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴

