
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper 99-06/Fiat Ducato 00-/Peugeot Boxer 97-09 (+датчик)
1 286 ₴
- В наявності
- Код: 141522
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper 99-06/Fiat Ducato 00-/Peugeot Boxer 97-09 (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 769, 025 239 1919/PD, 025 239 1919/W, 05P967, 0959 01, 0959 11, 0959.01, 0959.11, 10 91 6870, 1028 F, 1050124, 1170344, 12-0998, 13.0460-4979.2, 13046049792N-SET-MS, 13046049792N-SET-MSP, 13046049792-SET-MS, 13046049792-SET-MSP, 141522 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 164.8 мм |
| Висота | 69.3 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 69,3 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-01217/342 |
| Технічний інформаційний номер | 141522 |
| Товщина (мм) | 18,3 |
| Ширина [мм] | 164,8 |
| Якість | 639 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 286 ₴



