
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane II 03-
1 247 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 774
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane II 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 069, 0 986 TB2 442, 05P910, 097700, 13 0460 3814 2, 13 0470 3814 2, 16623, 181572, 181572701, 2205430, 223952, 2393401, 239341801, 2393418114, 2977 00, 301557, 32854, 363702161247, 37398, 37398OE, 41 06 091 92R, 5590, 573123B, 573123J, 573131J |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина | 122.9 мм |
| Висота | 54.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,3 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23934 |
| Товщина (мм) | 18,1 |
| Ширина [мм] | 123 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 311 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴




