
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81)/Z4 (G29) 18-/4 (G22/G82)/i4 20-/Toyota Supra 19-
1 294 ₴
- В наявності
- Код: 182363
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81)/Z4 (G29) 18-/4 (G22/G82)/i4 20-/Toyota Supra 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 056, 04466-WAA01, 05P2159, 1170958, 1170958, 12-1754, 1265.0, 1265.0, 13.0460-5525.2, 13.0470-5525.2, 173772, 182363, 1874 00, 1874.00, 21433, 21433 170 1 5, 21433.170.2, 2143301, 21434, 21874.00, 21874.00, 22-1265-0, 221590, 33 10 7556 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 98.6 мм |
| Висота | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.3 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 64,3 |
| Висота [мм] | 56 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5371 |
| Технічний інформаційний номер | 182363 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 98,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴




