
Колодки гальмівні (задні) Citroen C5 08-/Peugeot 407 04-/607 88-
1 253 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 095
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C5 08-/Peugeot 407 04-/607 88-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 090, 0 986 TB2 881, 05P1195, 110300, 110300, 13 0460 2893 2, 13 0470 2893 2, 1501223745, 16548, 181658, 181658703, 2110300, 2206020, 223745, 2413501, 2413517814, 241351801, 301664, 37466, 4252 79, 4252 79, 4253 26, 4253 26, 4254 04, 4254 04 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 86.2 мм |
| Висота | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67,6 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24135 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 86,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 253 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253 ₴






