
Колодки гальмівні (передні) Nissan NV200 10-
1 303 ₴
- В наявності
- Код: 141966
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan NV200 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 673, 025 250 8717/PD, 05P1533, 10301154, 1050907, 116300, 12-1501, 12537, 13.0460-5699.2, 13046144152N-SET-MS, 141966, 1434 02, 1434.02, 1501222271, 1639373780, 19-3160, 21434.02, 21434.02, 22-0791-1, 222271, 23318, 23318, 24770z, 25087 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.4 мм |
| Висота | 50.9 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 50,9 |
| Гальмівна система | Tokico |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/2867 |
| Технічний інформаційний номер | 141966 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 155,4 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303 ₴




