
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Cactus 14-/C-Elysee/Peugeot 301 12-/2008/Opel Corsa F 19-
1 275 ₴
- В наявності
- Код: 182384
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Cactus 14-/C-Elysee/Peugeot 301 12-/2008/Opel Corsa F 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 988, 025 261 9518, 025 261 9518/PD, 05P2175, 05P2175K, 1170990, 1170990, 1246.0, 1246.0, 13.0460-3891.2, 13.0470-3891.2, 16 647 371 80, 16 814 499 80, 16 814 499 80, 16 814 499 80, 180630, 182384, 1905 00, 1905.00, 20278, 21905.00, 21905.00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 128.2 мм |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 46,3 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5463 |
| Технічний інформаційний номер | 182384 |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Ширина [мм] | 92,3 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴




