
Колодки гальмівні (задні) Ford Transit V363 13-/Transit Custom V362 12- (спарка) (з датчиками)
1 339 ₴
- В наявності
- Код: 142116-203
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Transit V363 13-/Transit Custom V362 12- (спарка) (з датчиками)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 000 424B-SX, 025 256 0418, 025 256 0418/PD, 05P1787A, 1 916 327, 1007.0, 1007.0, 1007.1, 1007.1, 1051162, 13.93112, 142116-203, 16963, 186401, 186434, 19-2926, 19-3667, 2 006 029, 2 480 688, 2 480 690, 22-0991-0, 22-0991-1, 222578, 25603, 25603 178 3 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота | 58.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.9 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 60,9 |
| Висота [мм] | 58,6 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/3651 |
| Технічний інформаційний номер | 142116-203 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Ширина [мм] | 136,9 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴







