Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W168) 97-04 (з пружинками)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 495 420, 0 986 50A 228, 0 986 TB2 322, 0 986 TB2 323, 05P1387, 05P670, 05P670A, 05P670K, 05P671, 05P671K, 13 0460 2776 2, 13 0460 2828 2, 13 0460 2833 2, 13 0470 2776 2, 13 0470 2833 2, 1501223333, 16373, 16439, 168 420 00 20, 168 420 01 20 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 116.5 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23070 |
| Товщина (мм) | 16,2 |
| Ширина [мм] | 116,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 473 586 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴










