
Колодки гальмівні (задні) Renault Captur/Zoe 20-
1 376 ₴
- В наявності
- Код: 22-1112-1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Captur/Zoe 20-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 05P2306, 1112.1, 1112.1, 13.0460-2651.2, 13.0470-2651.2, 1387.02, 177631, 181904-208, 21387.02, 2210401, 302786, 33 10 4224, 33104224, 35348, 44 06 066 59R, 44 06 070 82R, 574073J, 5SP2306, 610501, 822-1112-1, 8DB 355 040-811, 8DB 355 040-811, ADB33494 |
| Стан | Новий |
| Висота внутрішньої накладки | 48.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант комплектації | con/with Shim |
| Висота 1 [мм] | 45,6 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Коливання | з амортизатором коливань |
| Товщина 1 [мм] | 16,0 |
| Товщина 1 [мм] | 16,0 |
| Ширина 1 [мм] | 106,6 |
| виконує норми ЕЕК | Approved |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴









