
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Epica 05-/Daewoo Tosca 06-
1 376 ₴
- В наявності
- Код: 182336
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Epica 05-/Daewoo Tosca 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 495 353, 025 248 6417/W, 05P1321, 12574, 13.0460-5694.2, 1501225014, 1675990480, 1686279980, 182336, 19-3004, 21223.02, 21223.02, 22-0845-0, 24483z, 24864, 24864 170 0 5, 24864 176 0 5, 2486401, 2486403, 24865, 24866, 27CV036, 37699, 510946 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 143.9 мм |
| Висота | 56.4 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 56,4 |
| Гальмівна система | Sumitomo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/2677 |
| Технічний інформаційний номер | 182336 |
| Товщина (мм) | 17,9 |
| Ширина [мм] | 143,9 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴




