
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4/Berlingo/Peugeot 308/508/3008/Partner/Opel Combo 13-
1 334 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 716
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4/Berlingo/Peugeot 308/508/3008/Partner/Opel Combo 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 853, 05P1838, 13 0460 3871 2, 13 0470 3871 2, 155258781, 156200, 16 090 006 80, 16 090 006 80, 16 129 114 80, 16 129 114 80, 16 175 353 80, 16 175 353 80, 16 364 139 80, 16 364 139 80, 16 781 679 80, 16 781 679 80, 16959, 182162, 2156200 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 50 |
| Висота 2 [мм] | 53,4 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 25839 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 98,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334 ₴









