
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W202) 93-00
1 378 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 977
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W202) 93-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 50A 150, 0 986 TB2 024, 0 986 TB2 699, 0 986 TB3 174, 002 420 21 20, 002 420 21 20 05, 002 420 22 20, 002 420 22 20 05, 005 420 03 20, 005 420 46 20, 005 420 46 20 41, 05P492, 05P492A, 13 0460 2975 2, 13 0470 2975 2, 1501223321, 16067, 180973 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 109.9 мм |
| Висота | 74.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 74,9 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 21439 |
| Товщина (мм) | 20,1 |
| Ширина [мм] | 109,3 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 901 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴







