
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Picasso/Grand Picasso 06-13/Peugeot 408 10-
1 483 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 199
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4 Picasso/Grand Picasso 06-13/Peugeot 408 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 622, 0 986 495 448, 0 986 TB2 980, 05P1475, 124100, 13 0460 3836 2, 13 0470 3836 2, 1501221957, 16 111 410 80, 16793, 181853, 2124100, 2454001, 302214, 4253 71, 4253 71, 4254 16, 4254 16, 4254 32, 4254 32, 573194B, 573194J, 598936, 603836 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 102.2 мм |
| Висота | 48.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24540 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 102,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 312 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 483 ₴






