Колодки гальмівні (задні) VW T6 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 119, 0 986 TB2 425, 05P1398, 089700, 13 0460 2888 2, 13 0460 2889 2, 13 0470 2888 2, 1501224764, 16588, 16826, 16860, 181674, 181674204, 181674208, 2332601, 2332601CP, 2332602, 2332602CP, 2332603, 2332607, 2332608, 2332610, 2332617714, 2897 00 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 116.1 мм |
| Висота | 58.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,6 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23326 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 116,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 461 ₴








