
Колодки гальмівні (задні) Ford Kuga 08-/Mondeo 07-15 (к-кт)
1 458 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 639
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Kuga 08-/Mondeo 07-15 (к-кт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 247, 05P1272, 125600, 13 0460 2723 2, 13 0460 2737 2, 13 0470 2723 2, 1439867, 1459408, 1477803, 1501222567, 1566234, 16642, 1682005, 181801, 2125600, 2453702, 2453703, 2453708, 2453710, 2453715734, 301935, 30671576, 30794553, 573263J |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 14.7 мм |
| Ширина | 95.2 мм |
| Висота | 43.2 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 43,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24537 |
| Товщина (мм) | 14,7 |
| Ширина [мм] | 95,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 458 ₴




