
Колодки гальмівні (передні) Renault Clio II 00-09/Laguna 93-01/Megane/Scenic/Safrane 96-03
1 341 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 533
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Clio II 00-09/Laguna 93-01/Megane/Scenic/Safrane 96-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 533, 0 986 494 024, 0 986 494 656, 0 986 495 262, 0 986 TB2 106, 020800, 05P816, 13 0460 2895 2, 1442, 16429, 181438, 181438700, 208 00, 2208 00, 2317203, 2317218314, 301473, 3883, 41 06 044 41R, 41 06 044 41R, 41 06 071 25R, 41 06 071 25R |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Висота | 55.5 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 129.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,6 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23172 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 129 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 401 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 341 ₴




