
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (E81/E82)/3 (E90-E93)/X1 (E84)/Z4 (E89) 04-16 (Кріплення 47mm)
1 529 ₴
- В наявності
- Код: 181683-203
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (E81/E82)/3 (E90-E93)/X1 (E84)/Z4 (E89) 04-16 (Кріплення 47mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 240 9620, 025 240 9620/PD, 05P1512A, 10300466, 1050142, 12-1108, 12384, 13.0460-7216.2, 13.0470-7216.2, 16503, 181683-203, 19632, 19632, 20 91 6503, 22-0557-3, 221527, 23794, 23794 203 0 5 T4190, 23794.200.1, 23794.200.9, 2379401, 2379481, 23968 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 154.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Висота | 63.4 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 63,4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/1315 |
| Технічний інформаційний номер | 181683-203 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Ширина 2 [мм] | 155 |
| Ширина [мм] | 154,5 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴



