
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (G30,G31)/7 (G11,G12)/X5 (G05)/X6 (G06) 17-
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 182005-202
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (G30,G31)/7 (G11,G12)/X5 (G05)/X6 (G06) 17-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 922, 025 247 0318, 025 247 0318/PD, 05P2161, 1050875, 12-1742, 182005-202, 22-0921-0, 24704 180 1 5, 24704.180.2, 2470401, 302555, 34 21 6 870 552, 34 21 6 890 354, 34 21 6 896 975, 34 21 6 896 976, 37787, 51-00-0114, 510114, 5SP2161, 601521 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.1 мм |
| Висота | 65.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 72,5 |
| Висота [мм] | 65,6 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4513 |
| Технічний інформаційний номер | 182005-202 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 116,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴




