
Мастило для напрямних штифтів гальмівних механізмів Liqui Moly Bremsenfuehrungsstiftefett 0.005 кг
84 ₴
- В наявності
- Код: 21204
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
Мастило для напрямних штифтів гальмівних механізмів LIQUI MOLY Bremsenfuehrungsstiftefett 0,005 кг
Спеціальна синтетична паста для монтажу і ремонту гальмівних систем. Підтримує легкість ходу напрямних пальців, забезпечує оптимальну роботу і рівномірне спрацьовування гальмівних колодок. Глушить шумоутворення від вібрації. Маса — 0,005 кг.
Спеціально розроблене для змащування напрямних пальців у гальмівних системах з плаваючим супортом і забезпечення їх рухливості. Не має негативного впливу на гальмівну рідину (DOT 3, DOT 4, DOT 4 LV/SL6 DOT 4, DOT 5.1) при контакті у невеликих кількостях.
Характеристики LIQUI MOLY Bremsenfuehrungsstiftefett
| Бренд | LIQUI MOLY (Німеччина) |
| Тип засобу | Мастило для гальмівних напрямних |
| Форма | Паста, густа |
| Колір | Бежевий |
| Густина | ~0,97 г/мл |
| Запах | Характерний |
| Діапазон температур | -40°C до +160°C (короткочасно до 190°C) |
| Точка каплепадіння | ≥ 250°C |
| Стійкість до води | ≤ 1 - 90 |
| Базова олива | PAG |
| Загусник | Літієве мило |
| Термін придатності | 60 місяців |
Властивості та переваги
- Сумісність з еластомерами — зберігає герметичність гумових манжет
- Запобігає попаданню води і агресивній дії навколишнього середовища
- Захищає від корозії
- Забезпечує тривалий термін служби
- Відповідає вимогам виробників оригінальних деталей
Застосування
Очистити напрямні пальці за допомогою швидкого очищувача LIQUI MOLY Schnellreiniger і після випаровування розчинника змастити їх невеликою кількістю мастила.
Інформація про бренд LIQUI MOLY
LIQUI MOLY — німецька компанія, заснована у 1957 році. Є одним із провідних світових виробників моторних масел, мастильних матеріалів та автомобільної хімії. Продукція бренду виробляється виключно в Німеччині, що гарантує найвищу якість. LIQUI MOLY користується визнанням та має численні нагороди на міжнародних автомобільних виставках. Компанія також відома своєю участю в автоспорті, що підтверджує надійність та ефективність її продукції в екстремальних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Liqui Moly |
| Об'єм рідини | 5 мл |
| Вага | 0.005 кг |
- Ціна: 84 ₴
