
Силіконове мастило Liqui Moly Silicon-Fett 0.1 кг
1 014 ₴
- В наявності
- Код: 3312
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
Силіконове мастило LIQUI MOLY Silicon-Fett 0,1 кг
Силіконова смазка для направляючих люків, сидінь, дверних петель і штанг. Підходить для змащування пластмасових пар тертя. Зберігає еластичність пластиків і гуми. Усуває скрип пластикових пар тертя. Глибоко проникає в поверхню та захищає від зовнішніх впливів. Температурний діапазон застосування: від -40°C до +200°C. Маса — 0,1 кг. Відповідає німецькому індустріальному стандарту DIN 51502 K SI 2 S-40.
Як універсальна антифрикційна та захисна смазка, а також засіб для догляду за пластиком, металом, деревом, гумою.
Характеристики LIQUI MOLY Silicon-Fett
Властивості та переваги
- Зберігає еластичність пластиків і гуми
- Усуває скрип пластикових пар тертя
- Глибоко проникає в поверхню
- Захищає від зовнішніх впливів
- Універсальна антифрикційна та захисна смазка
Застосування
Для направляючих люків, сидінь, дверних петель і штанг. Для змащування пластмасових пар тертя. Для догляду за пластиком, металом, деревом, гумою.
Інформація про бренд LIQUI MOLY
LIQUI MOLY — німецька компанія, заснована у 1957 році. Є одним із провідних світових виробників моторних масел, мастильних матеріалів та автомобільної хімії. Продукція бренду виробляється виключно в Німеччині, що гарантує найвищу якість. LIQUI MOLY користується визнанням та має численні нагороди на міжнародних автомобільних виставках. Компанія також відома своєю участю в автоспорті, що підтверджує надійність та ефективність її продукції в екстремальних умовах.
| Бренд | LIQUI MOLY (Німеччина) |
| Тип засобу | Силіконове мастило |
| Маса | 0,1 кг |
| Робоча температура | від -40°C до +200°C |
| Стандарт | DIN 51502 K SI 2 S-40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Liqui Moly |
| Об'єм рідини | 100 мл |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 1 014 ₴
